• 13 KWI 19
  • 0
  Czy wiesz, że możesz leczyć się w NZOZ Gordent płacąc w ratach?

  Czy wiesz, że możesz leczyć się w NZOZ Gordent płacąc w ratach?

  Przypominamy wszystkim naszym pacjentom, że w ramach umowy z firmą MediRaty mogą korzystać z usługi ratalnego finansowania leczenia w naszej klinice. Jest to rozwiązanie szczególnie wygodne w przypadku, gdy mamy zaplanowane długotrwałe i kosztochłonne leczenie, a nie chcielibyśmy lub nie mamy możliwości sfinansowania go w danym momencie. Odkładanie w czasie pewnych zabiegów stomatologicznych zarówno ze względów medycznych jaki i finansowych jest często dla pacjenta nieopłacalne. Dlaczego, oto powszechne sytuacje, z którymi spotykamy się w ramach codziennej praktyki stomatologicznej:

  • zęby z próchnicą, które stomatolog zakwalifikował do leczenia zachowawczego (wypełnienia), po upływie kilku miesięcy mogą już kwalifikować się do leczenia endodontycznego (kanałowego),
  • średni koszt wypełnienia jednego zęba w NZOZ Gordent to 180 zł, średni koszt leczenia kanałowego jednego zęba z wypełnieniem to 830 zł

  Wyraźnie widać, że odkładanie leczenia na później nie przynosi żadnych korzyści, ani finansowych, a tym bardziej medycznych.

  Zachęcamy pacjentów to osobistej analizy. Przygotowanie finansowego kosztorysu leczenia na raty jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje, a być może jest to dobre rozwiązanie dla Państwa. Jeśli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem prosimy poinformować o tym recepcję kliniki lub bezpośrednio lekarza prowadzącego. Przygotowanie wstępnego kosztorysu z symulacją rat zajmuje dosłownie 5 minut.

   

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress