• 29 STY 18
  • 0
  Podaruj sobie i bliskiej Ci osobie piękny uśmiech na Walentynki

  Podaruj sobie i bliskiej Ci osobie piękny uśmiech na Walentynki

  350 zł za kompleksowe czyszczenie zębów obejmujące skaling, piaskowanie, polerowanie i nałożenie pianki fluoryzacyjnej dla 2 osób.  Przyprowadź bliską Ci osobę i podaruj jej piękny uśmiech!

  Pacjenci którzy zamiast pianki fluoryzacyjnej będą chcieli mieć polakierowane zęby zapłacą dodatkowo 50 zł zamiast 100 zł od osoby. Lakier zawiera dużo większą dawką fluoru, przez co zwiększa ochronę naszych zębów przed próchnicą. Warto, więc rozważyć i taką możliwość zabezpieczenia uzębienia, pamiętając jednocześnie, że lakierować możemy wyłącznie zęby bez ubytków.

  Wszystkich dodatkowych informacji o tej możliwości zabezpieczenia zębów jeśli będą nią Państwo zainteresowani udzieli bezpośrednio higienistka podczas wizyty.

  Na czym polega zabieg czyszczenia zębów?

  1. Skaling – jest to zabieg polegający na usunięciu kamienia nazębnego.
  2. Piaskowanie – to zabieg higienizacji, który ma na celu usunięcie przebarwień pochodzenia zewnętrznego np. z herbaty, kawy, papierosów.
  3. Polerowanie – to wygładzenie koron i szyjek zębów.
  4. Pianka fluoryzacyjna – preparat zawierający fluor nakłada się w celu regeneracji szkliwa i zmniejszenia nadwrażliwości zębów.

  Dlaczego warto regularnie poddawać się zabiegom higienicznym?

  1. Wszystkie z nich mają na celu zmniejszenie szansy wystąpienia próchnicy.
  2. Oczyszczanie zębów z kamienia nazębnego i bakterii ogranicza rozwój chorób przyzębia oraz zmniejsza stany zapalne objawiające się krwawieniem podczas mycia zębów.
  3. Usunięcie przebarwień wynikających z naszej diety, czyli np. spożywania kawy, herbaty, napoi gazowanych czy też palenia papierosów sprawi, że zęby będą czystsze i znacznie zmienią swoją barwę na bielszą.
  4. Zastosowanie związków fluoru jest działaniem profilaktycznym, które wzmacnia zęby i pomaga w walce z chorobą próchnicową. Zabieg często też niweluje nieprzyjemny zapach z ust.
  5. Po tych zabiegach zęby odzyskują swój naturalny kolor, co znacznie wpływa na poprawę estetyki i samopoczucia pacjenta.

   

  Promocja jest aktualna w dniach od 05.02.2018 do 16.02.2018 w klinice na Ursynowie i Gocławiu. Obowiązuje wcześniejszy zapis telefoniczny. Osoby, chcące skorzystać z promocji nie muszą umawiać się na jeden termin, jedna po drugiej. Mogą zapisywać się na zupełnie różne dni i godziny. W takim przypadku pierwsza osoba która skorzystała z czyszczenia wpłaca 250zł, druga dopłaca 100 zł.

  Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów!

   

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress