• 09 KWI 13

  Biała Sobota

  Za pośrednictwem dni otwartych chcemy przekonać wszystkich, że regularne przeglądy stomatologiczne w zdecydowanym stopniu ograniczają występowanie próchnicy, a także zmniejszają ewentualne koszty leczenia.

  Biała Sobota, to dzień otwarty w naszych placówkach, podczas których rodzice wraz z dziećmi mogą skorzystać z bezpłatnych przeglądów oraz konsultacji z zakresu stomatologii, stomatologii dziecięcej, ortodoncji, logopedii, chirurgii, czy protetyki.

  Regularne wizyty zapobiegają sytuacjom, w których zarówno dzieci jak i dorośli przychodzą do stomatologa, gdy ząb już boli. Doprowadzając do takiej sytuacji utrwalamy stereotyp, że wizyta u dentysty wiąże się z bólem, lękiem i jest nieprzyjemnym przeżyciem. Tak wcale nie musi być. Wczesny pozbawiony bólu kontakt ze stomatologiem, rozmowa w miłej atmosferze oraz wzbudzenie wzajemnego zaufania pozwoli na oswojenie się dziecka z wizytami i przygotuje do ewentualnego leczenia zębów, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  „Białe Soboty” są najważniejszym etapem prowadzonego przez nas programu profilaktycznego, ponieważ czynny udział biorą w nich rodzice, którzy mają największy wpływ na swoje pociechy. Dzieci patrząc jak rodzice myją zęby chcą również myc zęby. Gdy widzą, że mama, czy tata siedzą u stomatologa na fotelu dentystycznym i nie dzieje się tam nic strasznego, same również będą miały mniejsze opory przed pokazaniem lekarzowi własnych zębów. Ponadto, podczas „Białej Soboty” rodzice mogą dowiedzieć się o potrzebach leczniczych ich dzieci, zasięgając opinii wielu specjalistów.

  Zachęcamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w programach profilaktycznych prowadzonych przez naszą placówkę, gdyż prowadzi to do utrwalania właściwych nawyków pozwalających na zachowanie zdrowego i pięknego uśmiechu.

  More Articles

  • Nagrody i wyróżnienia

   GORDENT Lider Przedsiębiorczości Roku 2007 – XIII Ogólnopolskie Forum Gospodarczego MŚP.

Features

 • Myszka Franciszka w GORDENT dowiedziała się od doktora, co robić, aby ząbki były zdrowe.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress