Od czerwca 2013 roku wdrażamy system rabatowy dla naszych stałych pacjentów. Wiąże się to z wymianą starych kart rabatowych na nowe, oraz wydawaniem kart dla nowych pacjentów. Szczegóły regulaminu zostały opublikowane poniżej.

 

REGULAMIN KART RABATOWYCH DLA STAŁYCH PACJENTÓW

1.
Karta rabatowa jest wystawiana i wydawana przez NZOZ Gordent s.c. na wniosek lekarza prowadzącego za zgodą kierownika kliniki. Kartę rabatową wraz z regulaminem wydaje lekarz prowadzący.

2.
Karty przyznawane są indywidualnie lub rodzinnie, gdy leczy się cała rodzina np. rodzice, dzieci, dziadkowie. Nazwiska osób uprawnionych do korzystania z karty o danym numerze są umieszczone w systemie komputerowym. Karty nie wolno udostępniać osobom trzecim (nieuprawnionym) i dalszej rodzinie.

3.
Posiadacz karty rabatowej zobowiązany jest do regularnych wizyt kontrolnych (dorośli minimum 1 razy do roku, dzieci minimum 2 razy do roku lub według wskazań lekarza). W przypadku nie zgłaszania się na wizyty kontrolne karta traci ważność.

4.
W przypadku nie zgłoszenia się pacjenta na umówioną wizytę i nie odwołania jej przynajmniej jeden dzień przed wyznaczonym terminem, koszt leczenia przy następnej wizycie nie będzie objęty rabatem.

5.
W przypadku nie odwołania zarezerwowanej i potwierdzonej przez pacjenta wizyty karta rabatowa traci ważność.

6.
W przypadku zagubienia lub zniszczenia karty rabatowej kolejna wydawana jest odpłatnie. Koszt wydania nowej karty wynosi 20 zł.

7.
Wysokość rabatu jest przyznawana indywidualnie i przypisana do numeru karty rabatowej w systemie komputerowym.

8.
Rabaty przyznawane są na następujące usługi stomatologiczne:
8.1.
Stomatologia zachowawcza z wyjątkiem leczenia endodontycznego (kanałowego).
8.2.
Profilaktyka stomatologiczna – zabiegi higieniczne, zastosowanie związków fluoru, lakowanie zębów.
8.3.
Rabaty na inne usługi stomatologiczne z zakresu: endodoncji, protetyki, implantologii, ortodoncji, periodontologii mogą być przyznawane indywidualnie po rozpatrzeniu przez lekarza prowadzącego leczenie i kierownika przychodni.

9.
Prawo do uzyskania karty rabatowej mają osoby, które wydały w NZOZ Gordent określoną kwotę na dotychczasowe leczenie stomatologiczne. W przypadku osób indywidualnych jest to kwota: 1000 zł, dla rodzin 1500 zł. Nie dotyczy to kwot wydanych na leczenie kanałowe, protetykę, ortodoncję i chirurgię.

10.
Przyznany rabat nie łączy się z innymi (okresowymi) promocjami na usługi stomatologiczne w NZOZ Gordent. W takim przypadku pacjent ma prawo wybrać, z której opcji rabatu chce skorzystać.

11.
Regulamin kart rabatowych jest wydawany wraz z kartą rabatową. Pacjent może się z nim zapoznać również na naszej stronie internetowej: www.gordent.pl/. Regulamin obowiązuje od dnia publikacji.

12.
NZOZ Gordent s.c. ma prawo do zmiany regulaminu kart rabatowych i wysokości udzielonych zniżek na usługi stomatologiczne.

Uwaga! Informujemy, że zmianie uległ punkt trzeci regulaminu. Od 01.01.2015 roku wizyty kontrolne kosztują 30 zł.

 • Godziny pracy Ursynów

  • Poniedziałek - Piątek
   8.00 - 21.00
  • Sobota
   8.00 - 14.00
  • Niedziela
   nieczynne
 • Rezerwacja wizyt

  • na Ursynowie
   500 117 225
  • na Gocławiu
   501 134 004
 • Godziny pracy Gocław

  • Poniedziałek - Piątek
   8.30 - 21.00
  • Sobota
   8.30 - 14.00
  • Niedziela
   nieczynne

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress