NZOZ Gordent to klinika rodzinna, w której leczeniem zajmują się specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, ściśle współpracujący ze sobą. Pozwala to nam na objęcie kompleksową opieką medyczną wszystkich członków rodziny – dzieci, dorosłych i seniorów.

Doskonale rozumiemy, że zdrowy i piękny uśmiech to gwarancja dobrego samopoczucia każdego z nas niezależnie od wieku.

W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera. Dzieci oczekujące na wizytę mogą miło spędzić czas w kąciku zabaw, gdzie przygotowaliśmy dla nich kolorowanki, kredki i książeczki do czytania. Po wizycie w nagrodę za grzeczne sprawowanie najmłodsi pacjenci otrzymują drobne prezenty. Znajdują się one w „czarodziejskich szufladach”. Każde dziecko może wybrać coś interesującego dla siebie. To doskonale motywuje naszych pacjentów do współpracy z lekarzem i zachęca do ponownego odwiedzenia kliniki.Dorośli w trakcie oczekiwania na wizytę mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu lub przygotowanych dla nich czasopism.

Naszym priorytetem jest świadczenie wysokiej jakości usług w oparciu o nowoczesny sprzęt, wiedzę i wieloletnie doświadczenie personelu. Z przyjemnością zadbamy o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie.


Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress