Witamy w GORDENT

NZOZ GORDENT to klinika stomatologiczna, która skutecznie leczy dzieci i dorosłych już od 1997 roku.

Nasz pierwszy gabinet powstał w warszawskiej dzielnicy Ursynów. W związku ze stale rosnącą liczbą pacjentów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i w 2011 roku nastąpiło otwarcie kliniki na Gocławiu. Na naszych pacjentów czeka łącznie 12 foteli stomatologicznych, umożliwiając tym samym szybki dostęp do fachowej pomocy medycznej oferowanej przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Możemy poszczycić się współpracą z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin stomatologii – periodontologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji, chirurgii, implantologii oraz stomatologii zachowawczej i dziecięcej. W NZOZ GORDENT zatrudniamy 3 doktorów nauk medycznych, 15 specjalistów, 12 lekarzy stomatologów. Nasz zespół dopełnia 2 techników dentystycznych oraz 10 wykwalifikowanych asystentek, w tym 4 higienistki stomatologiczne.

Posiadamy własną pracownię techniki ortodontycznej oraz nowoczesne zaplecze radiologiczne w przychodni na Ursynowie i Gocławiu. Oferujemy leczenie przy użyciu sprzętu medycznego renomowanych producentów takich jak: Stern Weber, Gendex, Kodak, Aidec, MyRay i wielu innych. Stosujemy nowoczesne metody lecznicze i wysokiej jakości materiały stomatologiczne, zgodne ze światowymi trendami. Dużą uwagę przywiązujemy także do przestrzegania norm sanitarnych, zapewniając tym samym bezpieczeństwo w trakcie zabiegów.

Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając profesjonalną i kompleksową opiekę. W gabinetach panuje przyjemna atmosfera.

Nasz personel zadba o Państwa zdrowie i piękny uśmiech. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów w Warszawie!

  • Odwiedź nas podczas Białej Soboty i przekonaj o wysokim profesjonalizmie naszych lekarzy.

  • Myszka Franciszka w GORDENT dowiedziała się od doktora, co robić, aby ząbki były zdrowe.

  • GORDENT Lider Przedsiębiorczości Roku 2007 – XIII Ogólnopolskie Forum Gospodarczego MŚP.

  • Od lat prowadzimy w warszawskich przedszkolach Program profilaktyki próchnicy.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress