inter-ubezpieczenia-h50Inter Polska S.A. to towarzystwo ubezpieczeniowe, którego akcjonariuszem jest niemiecki ubezpieczyciel Inter Krankenversicherung Ag, firma funkcjonująca na rynku już od 1926 roku. Obecnie jest to jeden z kluczowych podmiotów działających w branży ubezpieczeń w Europie.

Towarzystwo Ubezpieczeń Inter Polska S.A. oferuje ubezpieczenia medyczne, zdrowotne oraz majątkowe dla firm między innymi z branży medycznej i odbiorców indywidualnych.

Współpracujemy od 2007 roku. Na mocy podpisanej umowy świadczymy dla klientów Inter Polska usługi z zakresu stomatologii.

Strona WWW: http://www.interpolska.pl

signal-iduna-h50Signal Iduna to instytucja, która na niemieckim rynku funkcjonuje już od ponad 100 lat. Oferuje kompleksowe usługi finansowo-ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. W skład grupy Signal Iduna wchodzi 16 towarzystw ubezpieczeniowych i cztery spółki finansowe działające w Niemczech. Firma stale rozszerza rynki, na których działa prowadząc z powodzeniem swoją działalność w Polsce, Rumunii, Szwajcarii i na Węgrzech.

W Polsce Signal Iduna prowadzi działalność od ponad 10 lat. Oferuje klientom między innymi ubezpieczenia na życie, majątkowe, zdrowotne, czy turystyczne.

Współpracujemy od 2013 roku. Na mocy podpisanej umowy świadczymy dla klientów Signal Iduna usługi z zakresu stomatologii.

Adres WWW: http://www.signal-iduna.pl

medica-polska-h50Medica Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2000 roku. Jest instytucją świadczącą usługi medyczne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych w oparciu o współpracę z partnerami medycznymi i towarzystwami ubezpieczeniowymi. Organizuje opiekę medyczną w oparciu o polisy prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, z których klienci mogą korzystać w rozbudowanej sieci placówek partnerskich dostępnych na terenie Polski. Umawianie i koordynacja leczenia pacjentów odbywa się zawsze za pośrednictwem firmy Medica Polska.

Współpracujemy od 2012 roku. Na mocy podpisanej umowy świadczymy dla klientów Medica Polsa usługi z zakresu stomatologii.

Adres WWW: http://www.medicapolska.pl

polmed-h50Polmed S.A. prowadzi swoją działalność na terenie całej Polski już od 1999 roku. W ramach oferowanych przez siebie usług zapewnia kompleksową opiekę medyczną osób prywatnych i klientów korporacyjnych w zakresie między innymi podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej, diagnostyki medycznej, rehabilitacji, stomatologii, czy wizyt domowych. Klienci firmy Polmed mogą korzystać z usług za pośrednictwem sieci własnych Centrów Medycznych i ponad 900 Partnerów Medycznych współpracujących ze spółką na terenie całego kraju.

Współpracujemy od 2010 roku. Na mocy podpisanej umowy świadczymy dla klientów Polmed usługi z zakresu stomatologii.

Adres WWW: http://www.polmed.pl

Jeżeli posiadają Państwo ubezpieczenie w jednej z powyższych firm, zachęcamy do sprawdzenia na jakich zasadach można rozpocząć i kontynuować leczenie w naszej klinice.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress