• 06 MAR 16
  • 1
  Promocyjna oferta na wybielanie zębów z okazji Dnia Kobiet

  Promocyjna oferta na wybielanie zębów z okazji Dnia Kobiet

  Wybielanie zębów metodą nakładkową w promocyjnej cenie 700 zł.

  Wybielanie zębów metodą nakładkową – jest to metoda wybielania, ktorą Pacjent przeprowadza samodzielnie w domu. Wyjątkiem jest pierwsza aplikacja preparatu, która odbywa się w gabinecie pod okiem stomatologa. Preparat nakładamy na specjalnie przygotowane szyny (silikonowy odcisk zębów) i zakładamy na noc przez okres minimum 2 tygodni.

  Jak wygląda zabieg wybielania zębów metodą nakładkową w Klinice Gordent?

  Cały proces rozpoczyna się od konsultacji z udziałem lekarza stomatologa i higienistki stomatologicznej, którzy kwalifikują Pacjenta do zabiegu wybielania i wyjaśniają przyszły przebieg działań.
  Następnie pobierany jest wycisk zębów w celu wykonania szyn nakładkowych do aplikacji preparatu. Potem przewidziana jest wizyta w gabinecie, aplikacja preparatu i nałożenie szyn na zęby pacjenta. Instruktaż dalszego użytkowania oraz wydanie preparatu i szyn pacjentowi do domu. W okresie stosowania szyn konieczne są wizyty kontrolne w gabinecie (raz w tygodniu).

  Dlaczego warto?

  1. Metodą nakładkową można wybielić zębów nawet o 6 odcieni.
  2. Efekt wybielania utrzymujący się nierzadko do 3 lat.
  3. Możliwość wykorzystania szyn nakładkowych przez pacjenta do kolejnego wybielania.

  Promocja jest aktualna w dniach od 07.03.2016 do 18.03.2016 w klinice na Ursynowie i Gocławiu. Obowiązuje wcześniejszy zapis telefoniczny. Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów!

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress