• 24 KWI 18
  • 0
  Tylko w majówkę w klinice na Gocławiu czyszczenie zębów w promocyjnej cenie 180 zł zamiast 250 zł

  Tylko w majówkę w klinice na Gocławiu czyszczenie zębów w promocyjnej cenie 180 zł zamiast 250 zł

  Zostajesz na majówkę w Warszawie! Podaruj sobie piękny i zdrowy uśmiech!
  Tylko w piątek 04.05.2018 roku wykonasz  kompleksowe czyszczenie zębów obejmujące skaling, piaskowanie, polerowanie i nałożenie pianki fluoryzacyjnej w cenie 180 zł zamiast 250 zł.

  Z promocji można skorzystać w dniu 04.05.2018 roku w naszej klinice na Gocławiu, ul. Bora Komorowskiego 33. Obowiązuje wcześniejszy zapis telefoniczny pod numerami (22)671-99-31, 501-134-004

  Na czym polega zabieg czyszczenia zębów?

  1. Skaling – jest to zabieg polegający na usunięciu kamienia nazębnego.
  2. Piaskowanie – to zabieg higienizacji, który ma na celu usunięcie przebarwień pochodzenia zewnętrznego np. z herbaty, kawy, papierosów.
  3. Polerowanie – to wygładzenie koron i szyjek zębów.
  4. Pianka fluoryzacyjna – preparat zawierający fluor nakłada się w celu regeneracji szkliwa i zmniejszenia nadwrażliwości zębów.

  Dlaczego warto regularnie poddawać się zabiegom higienicznym?

  1. Wszystkie z nich mają na celu zmniejszenie szansy wystąpienia próchnicy.
  2. Oczyszczanie zębów z kamienia nazębnego i bakterii ogranicza rozwój chorób przyzębia oraz zmniejsza stany zapalne objawiające się krwawieniem podczas mycia zębów.
  3. Usunięcie przebarwień wynikających z naszej diety, czyli np. spożywania kawy, herbaty, napoi gazowanych czy też palenia papierosów sprawi, że zęby będą czystsze i znacznie zmienią swoją barwę na bielszą.
  4. Zastosowanie związków fluoru jest działaniem profilaktycznym, które wzmacnia zęby i pomaga w walce z chorobą próchnicową. Zabieg często też niweluje nieprzyjemny zapach z ust.
  5. Po tych zabiegach zęby odzyskują swój naturalny kolor, co znacznie wpływa na poprawę estetyki i samopoczucia pacjenta.
  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress